דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בארסוף

אם אתם מחפשים שירות ביובית בארסוף הגעתם לחברה הנכונה!
שרותי ביובית בזמינות מלאה בכל שעה ביממה מחברה מקצועית ואמינה.

תקלות במערכות הביוב מהוות ללא ספק אירוע לא נעים ואף טראומתי. הריחות הבלתי נסבלים שבוקעים ממי השופכין הזורמים החוצה מבורות הביוב, המראות הקשים ושאר התופעות שנחסוך מכם גורמים לכל תקלת ביוב ואף לקלה ביותר להשאיר בנו זיכרונות קשים.
בדיוק ברגעים האלו אתם צריכים חברה מקצועית לשרותי ביובית שתעמוד לימינכם ותפתור את התקלה באופן מידי כך שתחזרו במהירות האפשרית לשגרת חייכם.

כיצד עובדת הביובית?

זה שביובית נועדה לתיקון תקלות ביוב ומתן שרותי אחזקת מערכות ביוב כולנו יודעים.
אך כיצד היא פועלת ? מהם מערכותיה העיקריות של הביובית? מהו המכשור בו צוות הביובית משתמש?
בפסקה הבאה ננסה לשפוך מעט אור על הביובית ומערכותיה.

הביובית פועלת באמצעות 2 משאבות עיקריות הראשונה הינה משאבת וואקום והשנייה משאבת לחץ (הסנקה).
משאבת הלחץ מאפשרת לצוות הביובית להזרים מים דרך צינור לחץ בעוצמה אדירה, ובעזרת לחץ המים לבצע מגוון משימות כדוגמת פתיחת סתימות ביוב וניקוי קווי ניקוז.
משאבת הוואקום מאפשרת לצוות הביובית לשאוב מגוון רחב של חומרים החל ממים, דרך ביוב ועד לבוצה וחומרים מסוכנים. לאחר השאיבה צוות הביובית יוביל את תכולת מיכל האחסון לאתר הטמנה שמורשה לכך על פי חוק.

חשוב להדגיש שבכל הקשור לטיפול במערכות הביוב, חברות המתמחות במתן שירותי ביובית ושאיבות הן החברות האידאליות היחידות לביצוע השירות באופן מקצועי.

אבחון תקלות ביוב

בכל הקשור לתקלת ביוב אם התקלה חוזרת שוב ושוב לא מספיק לבצע תיקון חד פעמי, חובה לאבחן את הבעיה מהשורש. אם לא נאבחן את מקור התקלה ונתקן אותה, היא תחזור ולא פעם אחת, כך שיגרם זיהום סביבתי מיותר ואנו נאלץ להוציא מכיסנו סכומי כספים רבים לתיקונים בתדירות גבוהה.
ניקח לדוגמה מקרה של סתימות ביוב חוזרות ונשנות, בהתחלה הסתימה חוזרת אחר לשלושה-ארבעה חודשים ואט אט הקצב עולה עד למצב שסתימות הביוב חוזרות בתדירות שבועית. לא צריך להיות מומחה גדול בכדי להבין שקיימת בעיה במערכת הביוב שאם לא נפתור אותה אנו נמשיך לחיות בסיוט מתמשך. שואלים את עצמכם אלו גורמים עשויים לגרום לכך?
נביא לפניכם 2 דוגמאות:

  1. שורשים בביוב – שורשי עצים וצמחיה נמשכים למערכת הביוב מאחר והם ניזונים מהנוזלים והדשן שמצויים בה בשפע. השורשים מתפשטים ומתעבים וגורמים לצנרת הביוב תקלות רבות, בהתחלה נהיה עדים לסתימות ביוב בתדירות רחוקה עקב פסולת כדוגמת פסולת שמסתבכת בין השורשים ויוצרת סתימה. בחלוף הזמן במקביל להתפשטות השורשים קצב סתימות הביוב ילך ויעלה עד למצב של נזקים בלתי הפיכים למערכת הביוב כתוצאה משברים וקריסות קווי ביוב כתוצאה מהלחץ שמפעילים השורשים על מערכת הביוב.
    במצב של שורשים בביוב מומלץ להקדים ולבצע חיתוך שורשים בביוב בהקדם האפשרי, עוד לפני שהשורשים מתפשטים והתופעה מתרחבת וגורמת לנזקים כבדים.
  2. בלאי טבעי של קווי הביוב – תשתית הביוב פועלת כמעט ללא הפסקה תחת עומסים כבדים, ואף ניתן לומר שזו אחת מהתשתיות העמוסות ביותר בכל מבנה. אם נצרף לכך את העובדה שבניגוד לתשתיות אחרות כדוגמת מדרכות, את תשתית הביוב לא מחליפים אלא אם קיימת תקלה רצינית, נקבל תשתית ותיקה שפועלת תחת עומס כבד. מדובר בשילוב מאתגר שבנקודת זמן מסוימת גורם לתקלות ביוב רבות אשר התדירות שלהן הולכת ועולה.
    אך אל דאגה, את תשתית הביוב ניתן לחדש לא רק בשיטות המסורתיות שדורשות חפירה והחלפה של הצנרת כולה, אלא ניתן להיעזר בטכנולוגיות מתקדמות לחידוש צנרת בשיטות אל הרס. שיטות אלו יחסכו את הצורך בשבירת ריצוף וחפירה ובזכות כך יחסכו זמן רב, טרחה וכמובן עלויות כספיות נכבדות.

לסיכום, אם יש לכם צורך בשרותי ביובית, בחרו לעצמכם חברה אשר מתמחה במתן שירות ביובית וברשותה כל הציוד הנדרש.
אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב נשמח לעמוד לרשותכם בכל רגע נתון. אנו מציעים שרותי ביובית 24 שעות ביממה כולל שרות ביובית בארסוף.
אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר.
הניסיון והידע שצברנו עם השנים הם שנותנים לנו את היכולת להציע ללקוחותינו שירות מקצועי ללא פשרות וללא עיגולי פינות.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בשרון, ביובית ברעננה, ביובית בכפר סבא, ביובית בתל מונד.

שלח הודעה לביובית המרכז