דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בבצרה

שירות ביובית בבצרה בזמינות גבוהה בכל שעה ביממה
השילוב המושלם: שירות מעולה ואחריות מלאה במחירים מנצחים!

אין חולק שתקלות במערכת הביוב כדוגמת סתימת ביוב והצפת ביוב הן בין התקלות המעיקות ביותר שניתן לדמיין. משמעותן היא ריחות רעים שיציפו את כל הדירה, מראות לא סימפטיים של ביוב שזורם ברצפת הדירה ומחשבות על כמות החיידקים שרובצים ומתרוצצים להם בדירתנו.
אם מדובר בסתימת ביוב קלה מאוד, אולי עוד תצליחו להתמודד עימה בכוחות עצמכם, אך במידה ולא מדובר בסתימה קלה, ההתמודדות עימה היא מעבר ליכולתכם עקב הצורך במיומנות ובמכשור מתקדם שיפורר את הסתימה ויחזיר את מערכת הביוב לתפקוד תקין.

כאן המומחים שלנו נכנסים לתמונה, אנו נעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה אשר מוכן בכל רגע נתון לבצע שרות ביובית בבצרה.

ביובית בבצרה

בצרה זהו מושב שיתופי שממוקם באזור השרון ושייך למועצה האזורית חוף השרון. אוכלוסיית בצרה עומדת על כ-1,300 תושבים.
הישוב הוקם עוד בשנת 1946 טרם הקמת מדינת ישראל, ונקרא על שם העיר העיראקית בצרה.
כמו שניתן להבין בין השורות תשתיות המושב ותיקות בחלקן, ומכאן ניתן להבין את שיעור תקלות הביוב במושב.
אם יש לכם תקלת ביוב כלשהיא או סתם צורך בשרות כלשהוא בתחום הביוב, חשוב שתדעו שביובית היא הכתובת עבורכם. הביובית מצוידת בכל המכשור הנדרש לבצע עבודות ביוב וניקוז על הצד הטוב ביותר.
אנו בחברת המרכז לשאיבות, עם עובדינו המיומנים והמכשור המתקדם נדע להתאים לכם לקוחותינו את המענה האיכותי ביותר.

סתימת ביוב בבצרה

סתימת ביוב זו תקלת הביוב הנפוצה ביותר, היא עשויה להגרם מסיבות שונות ומשונות כדוגמת: מגבונים רב פעמיים, שומני מטבח, פסולת פלסטיק שהושלכה למערכת הביוב, בוצה, אבנים וסלעים וכמו שאתם מבינים הרשימה לא נגמרת כאן.
אם יש לכם סתימת ביוב חשוב מאוד לא לבזבז זמן מיותר, הרי כל דקה תעלה לנו בזיהום סביבתי ובסיכון להחמרת נזקי הסתימה.
אז מה כן עושים? מזמינים שרותי ביובית, ביובית מקצועית תגיע במהירות תבצע פתיחת סתימת ביוב, ותשטוף את קו הביוב היטב כך שלא תישאר פסולת נוספת בקו ועל ידי כך נמנע לסתימת ביוב נוספת.

שטיפת קווי ביוב 

שטיפת קווי ביוב מתבצעת באמצעות הביובית אשר מפיקה לחץ מים עוצמתי שיוצא מצינור הלחץ של הביובית במהירות אדירה ומסלק כל עצם זר או פסולת שמצאו את דרכם לקווי הביוב.
שטיפת קווי ביוב מבוצעת לעיתים כחלק משירות שוטף שנועד למנוע סתימות ביוב והתפתחות נזקים בקווי הביוב, ולעיתים במסגרת פתיחת סתימת ביוב כאשר ישנו חשש להמצאות פסולת נוספת בקווי הביוב.
שטיפת קווי ביוב עשויה לסלק פסולת ומטרדים רבים מקווי הביוב, כאשר בין הנפוצים שבהם ניתן למנות שורשים שחדרו למערכת הביוב וגורמים לנזקים כבדים, שומני מטבח שמצרים את דפנות הצנרת ויוצרים גושי שומן ומגבונים רב פעמיים שמצטברים בקווי הביוב ופוגעים בזרימת השפכים.

שאיבת ביוב בבצרה

הביוב עולה על גדותיו? מדוע לחכות עד שתתרחש הצפת ביוב?
שאיבת ביוב מתבצעת בד"כ ע"י הביובית אשר משתמשת במשאבה העוצמתית שעל גביה, ומאחסנת את הביוב הנשאב על גבי מיכל ענקי שיאפשר לה להוביל את הביוב לאתר הטמנה מורשה.
במקומות כדוגמת אתרי בנייה מרוחקים, אשר לביובית אין יכולת גישה אליהם נשתמש במשאבות טבולות שמעניקות לנו יכולת ניידות גבוהה.

בשורה התחתונה אם יש לכם צורך בשאיבת ביוב בבצרה אין מה להתלבט, יוצרים קשר עם המומחים של המרכז לשאיבות ושרותי ביוב.

אחריות

אצלנו תקבלו אחריות מלאה, אחרי הכול המטרה שלנו לשמור על שביעות רצונכם הגבוהה ואנו מודעים לשקט הנפשי שתסב לכם האחריות על טיב שירותינו.
ומדוע אנו מציעים אחריות? התשובה די פשוטה, אנו מודעים לסטנדרטים הגבוהים של עבודתנו, ואנו עומדים מאחוריהם במלוא מובן המילה.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בשרון, ביובית ברעננה, ביובית בבני ציון, ביובית בארסוף, ביובית בתל מונד


מחפשים שרות ביובית בבצרה? הגעתם למקום הנכון. כל שרותי הביובית בכל שעה ביממה במחירים הטובים ביותר. התקשר/י כעת.

שלח הודעה לביובית המרכז