דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בברקת

הביוב סתום? הדירה מוצפת? מחפשים שרות ביובית בברקת?
אצלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר במחירים הטובים ביותר
שרותי ביוב ושאיבות 24 שעות ביממה באחריות מלאה ובזמינה מידית 

אם אתם מחפשים שירות ביובית לברקת, אתם בהחלט מוזמנים ליצור קשר עימנו.
אנו בחברת המרכז לשאיבות ושרותי ביוב, מתמחים בטיפול בכל בעיות הביוב האפשריות וכל זאת בעזרת ובזכות עובדינו המיומנים והציוד המשוכלל שברשותנו.
אנו מתחייבים לשירות מעולה והגון וזאת מתוך שאיפה לשמר אתכם כלקוחות קבועים ומרוצים.
אצלנו תקבלו תמורה מלאה לכספכם, עבודה איכותית ויסודית, ואחריות על העבודות שבוצעו.

ביובית בברקת

ביובית הינה משאית מיוחדת שנועדה לטפל בבעיות ביוב וניקוז. הביובית מצוידת ביחידת לחץ מים חזקה במיוחד וכן במערכת שאיבה עוצמתית ביותר אשר מאפשרות לצוות הביובית להתגבר על כל תקלה בקלות.

חשוב לציין שאם יש לכם תקלת ביוב אסור להשהות את התיקון, לא רק שעשויים להגרם נזקים סביבתיים ותברואתיים, אלא אף התקלה עושיה להחמיר כך שהתיקון שלה יהיה מורכב פי כמה וכמה לעומת תיקון התקלה הראשונית.
אז למה אתם מחכים? יש לכם צורך לביובית בברקת? התקשרו למומחים של המרכז לשאיבות ושרותי ביוב עוד היום.

מזמינים אינסטלטור ומתי ביובית?

בשונה מבעלי מקצוע שונים כדוגמת אינסטלטור או שיפוצניק שעשויים להתיימר לפתור לכם תקלות ביוב, אך לספק לכם מענה חלקי ואף רשלני. המענה שתקבלו מהביובית יסודי ומקצועי כך שתוצאותיו ישמרו לאורך זמן ולא יהוו פתרון זמני ומאכזב.

רגע… אז מתי נזמין אינסטלטור? כשישנה תקלת אינסטלציה  או צורך בשירות אינסטלציה כדוגמת נזילה בצנרת, ברז דולף, סיפון מקולקל ועוד.
ומתי נזמין ביובית? כשישנה תקלת ביוב או צורך בשרות ביוב כדוגמת סתימת ביוב, צילום קו ביוב, שטיפת קו ביוב, שאיבת ביוב, שאיבת הצפה ועוד.

צילום קו ביוב בברקת

בעבר אם היה לכם תקלה בביוב או אף חשש בלבד לתקלה, לא היה מנוס מלחפור, לחשוף את הצנרת ולחפש את מקור התקלה. אחרת, לא היה ניתן לדעת היכן התקלה וכל שכן לא ניתן היה לתקנה.
לשמחתנו, כיום באמצעות טכנולוגית צילום מתקדמת המותאמת במיוחד לקווי ביוב, ניתן לאבחן ולאתר בעיות מבלי צורך לחפור לחשוף את צנרת הביוב.
צילום קווי ביוב נעשה באמצעות מצלמות בו במתקדמות או באמצעות רובוט לצילום קווי ביוב.
הצילום ברור, אמין ואיכותי ויספק לנו יכולת לגלות מספר רב של תקלות כדוגמת: חדירת שורשים למערכת הביוב, מעיכות בקו הביוב, שברים בקו הביוב, עצמים זרים כדוגמת אבנים שחדרו לקו הביוב ויוצרים סתימות ביוב ועוד.

חיתוך שורשים בביוב בברקת

שורשים בביוב זהו מטרד קשה שתוצאותיו לא מסתכמות בסתימת ביוב אלא אף עשויות להגיע לכדי צורך להחליף את צנרת הביוב כולה. אם שורשי צמחיה חדרו למערכת הביב שלהם חשוב להגיב במהירות ובכל העוצמה לפני שהשורשים יתפשטו ויתעבו. הלחץ שיוצרים השורשים על קווי הביוב גורם למעיכות בקווי הביוב, דליפות ביוב, ריחות לא נעימים, קריסת קווי ביוב, שברים בשוחות הביוב ועוד.
ניקוי שורשים בביוב מתבצע באמצעות דיזת חיתוך שורשים מתקדמת שמחוברת לצינור הלחץ של הביובית ומסתובבת במהירות אדירה כך שלשורשים לא נשאר כל סיכוי לשרוד.
טרם ביצוע חיתוך השורשים מומלץ לבצע צילום קו ביוב, צילום הקו יאפשר לאמוד את התפתחות השורשים ולהתאים את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר.
חשוב להיעזר בצוות ביובית מקצועי ומיומן בלבד, צוות לא מקצועי עשוי לפגוע בקווי הביוב ולגרום לנזקים כבדים יותר מאשר הנזקים שגרמו השורשים.

שאיבת ביוב בברקת

בשביל לבצע שאיבת בור ביוב יש להזמין חברה שמתמחה במתן שרותי שאיבה. ביצוע שאיבה מבוצע באמצעות הביובית אשר ביכולתה לשאוב ביוב ביעילות וביסודיות וזאת בזכות המשאבה העוצמתית אשר בה היא מצויידת. כמו כן, בזכות מיכל האגירה של הביובית, ביכולתה לאחסן ולהוביל את הביוב לאתר הטמנה מורשה על פי חוק.
אם שאיבת הביוב נעשית עקב סתימת ביוב, נפתח את מכסי בריכות הביוב ונאבחן את מצב בריכות הביוב, כאשר סתימת הביוב נמצאת בין הבריכה המלאה לבריכה הריקה.

שמירה על סביבה נקייה

תקלות ביוב מטבע הדברים עשויות לגרום לזיהום סביבתי חמור, הביוב עשוי לזהם את הקרקע ומי התיהום, והגזים הנפלטים עשויים גם הם לגרום לפגיעה מיותרת בסביבה.
בכל הקשור לשמירה על הסביבה אנו בחברת המרכז לשאיבות מקפידים על קלה כבחמורה, פועלים בהתאם להוראות החוק המחייבות ואף מחמירים מעבר לכך.
חומרים שנשאבו כדוגמת שפכים או שומן אורגני אנו מסלקים לאתרים מורשים ומפוקחים על פי חוק בהתאם להנחיות המשרד לאיכות הסביבה.
כמו כן, אנו משתדלים לפתור בעיות במהירות האפשרית כך שהנזק הסביבתי ימוזער ככל הניתן, ומקפידים לבצע עבודה סטרילית ונקייה כך שנשאיר אחרינו סביבה נקייה וטבעית.

מתי ניתן להזמין ביובית בברקת?

צריכים שרותי ביובית בברקת והשעה מאוחרת? אל חשש, אנו לרשותכם בכל שעה ביממה.
לא משנה אם חצות הלילה או שעת בוקר מוקדמת, עובדי החברה ישמחו לעמוד לימינכם ברגעים הקשים של תקלת הביוב ולפתור אותה במהירות האפשרית תוך מזעור הנזקים והפגיעה בשגרת חייכם.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בפתח תקווה, ביובית ביהוד, ביובית בשוהם

מחפשים שרות ביובית בברקת? שאיבת ביוב בברקת? אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת ייעוץ מקצועי ללא כל עלות או הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

שלח הודעה לביובית המרכז