דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בכפר שמריהו

שירותי ביובית בכפר שמריהו
שאיבת ביוב בכפר שמריהו​
ביובית המרכז, שרותי ביובית באזור המרכז, השפלה והשרון 052-6712971

מחפשים שרות ביובית בכפר שמריהו? אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב עומדים לרשותכם
כל שרותי הביוב תחת כתובת אחת : שאיבת ביוב, פתיחת סתימות ביוב, חיתוך שורשים ועוד
זמינות מלאה,  שירות 24 שעות ביממה והמחירים הטובים ביותר

תקלת ביוב ואפילו הקטנה ביותר ללא ספק מהווה מפגע תברואתי ואסתטי אשר מזמן עימו ריחות בלתי נסבלים ומראות קשים שהורסים את שגרת יומנו.
עם זאת, אין סיבה להיכנס לפאניקה ולאבד עשתונות, את ההתעסקות עם הביוב תשאירו לחברה שמתמחה בנושא ובשבילה זו עוד תקלה קטנה שעל ידי קצת עבודה קשה ניתן לפתור במהירות.

שרות ביובית בכפר שמריהו

ביובית זו משאית אשר מצוידת במכשור לביצוע עבודות בעיקר בתחומי הביוב, כאשר העיקריות ביותר הן פתיחת סתימות ביוב ושאיבת ביוב.
מכשור הביובית כולל יחידת לחץ מים גבוה אשר מפיקה לחץ מים בעוצמות אדירות, כאשר טווח הלחצים נע בד"כ בין 100 ליטר מים לדקה ומגיע עד לכ-500 ליטר מים לדקה.
בנוסף, מותקנת על הביובית יחידת שאיבה עוצמתית אשר ביכולתה לשאוב עד כ-20,000 ליטר מים לדקה. מהירות השאיבה לא תלויה אך ורק בעוצמת המשאבה אלא גם בסוג החומר הנשאב, מאחר מוקד השאיבה מהביובית, עומק מוקד השאיבה וכן הלאה.

כיצד הביובית פותחת סתימות ביוב?

הביובית משלבת 2 יכולות שביחד מהוות פתרון מנצח לכל סתימת ביוב. מצד אחד הביובית מזרימה לחץ מים גבוה שמשחרר את הסתימה ומנקה צינור הביוב מפסולת שנצטברה בו, ומצד שני הביובית שואבת את הפסולת באמצעות משאבת וואקום עוצמתית ששואבת החוצה את כל הלכלוך שהצטבר במערכת הביוב.
מדובר בציוד מתקדם ועוצמתי שנועד למתן מענה לתשתיות הביוב והניקוז ולכן הוא נותן פתרון מלא.
כמובן שצוות הביובית משתמש בציוד עזר נרחב, כדוגמת מצלמות ביוב, ציוד חפירה, ציוד אינסטלציה, רובוטים לצנרת וביוב ועוד.

אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב מעמידים לרשותכם ביובית בכפר שמריהו 24 שעות ביממה. עובדי החברה ישמחו לספק לכם שירות מקצועי ויסודי.

כיצד ניתן למנוע סתימות ביוב?

ישנן המון גורמים לסתימות ביוב כאשר המשותף לכולם הוא פסולת שמקשה על זרימת השפכים וגורמת להיווצרות סתימות. צירפנו עבורכם מספר המלצות שעשויות להפחית משמעותית את הסיכון להיווצרות סתימת ביוב:

 1. השלכת מגבונים ומוצרי הגיינה לפח האשפה– רבים נוהגים להשליך אותם לאסלה או לכל פתח ניקוז אחר. אחר שהם אינם מתכלים (כמו נייר טואלט לדוגמה) הם מצטברים במערכת הביוב ויוצרים סתימות ביוב.
 2. שפיכת שומנים לפח האשפה– סיימת לבשל או לאכול? את השמנים והשומנים יש לשפוך לפח האשפה ולא לכיור. השומנים נוטים להדבק לשאריות פסולת וליצור גושים וכן להדבק לדפנות הצנרת ולהצר אותה, משם הדרך לסתימת ביוב קשה קצרה מאוד.
 3. ניקיון פתחי הניקוז בכיורים ובאמבטיות – סביב פתחי הניקוז נוטה להצטבר פסולת כדוגמת שערות. חשוב להקפיד לשלוף פסולת זו לפח האשפה לפני שתחדור למערכת הביוב. 

מדוע להזמין ביובית ולא אינסטלטור?

הביובית מהווה את הפתרון האידיאלי לכל בעיית ביוב, לא סתם הביובית מכונה כך, הרי היא נבנתה ונועדה לתת מענה לכל בעיית ביוב אפשרית.
תחשבו על ההשוואה הזו כמו על ההשוואה בין פחח לבין מוסכניק מקצועי בכל הקשור לתיקון מכני של הרכב. לפחח אין את הכלים המתאימים והמיומנות הנדרשת לשם ביצוע העבודה בצורה יעילה. ניתן לומר שהוא אף עשוי לגרום לנזקים חמורים לרכב.
בכל הקשור לתיקון וטיפול במערכות ביוב הכתובת היא אחת ויחידה, אך ורק ביובית. ביובית תספק לכם מענה מלא ויסודי לכל צורך תוך שימוש בציוד מקצועי וניסיון הכרחי.
הביובית מצוידת בכל הכלים הנדרשים על מנת שתוכל להעניק לכם את הפתרון האופטימלי בכל מצב נתון וזאת ללא התפשרות על איכות העבודה.

שאיבת ביוב בכפר שמריהו

מתי מבצעים שאיבת ביוב?
כנראה שהתשובה לשאלה זו לא תפתיע אתכם, שאיבת ביוב זו פעולה שמבצע צוות הביובית ברמה יומיומית. מתי בדיוק עולה הצורך לבצע אותה? במקרים הבאים:

 • שאיבת מאגרי ביוב שאינם מחוברים למערכת הביוב הראשית : במקרים בהם קיים מאגר ביוב שאינו מחוברת למערכת הביוב במידה ולא נשאב את הביוב, מטבע הדברים הביוב יצוף החוצה ותתרחש הצפה. כמובן שאיננו מעוניינים בכך ולכן נבצע שאיבה ונרוקן את מאגר הביוב. באילו מצבים מדובר? אלו הן המצבים העיקריים:
  • שאיבת בור ספיגה – ככל שעוברים השנים יכולת הבור לספוג את השפכים הולכת ויורדת, ואין מנוס מלבצע שאיבת ביוב.
  • שאיבת בור משאבה טבולה – אם המשאבה הטבולה פסקה מעבודתה יש לשאוב את הביוב מהבור ולנקות את המשאבה ואת הבור עצמו מפסולת. במידה והמשאבה לא חוזרת לפעילות תקינה אין מנוס מהחלפתה במשאבה טבולה חדשה.
  • שאיבת שירותים כימיים – אחת לתקופה בהתאם לעומס השימוש וקיבולת השירותים יש לשאוב את השפכים.
 • ניקוי מערכת הביוב : מערכת הביוב נועדה להזרים שפכים מהבית למערכת העירונית ומשם למתקן טיהור שפכים. הבעיה שמערכת הביוב נאלצת להתמודד במגוון סוגי פסולת שמצטברים בה וגורמים לפגיעה בתקינות פעילותה. ניתן למנות לדוגמה: מוצרי היגיינה, מגבונים ושומנים שמצטברים סביב הצנרת. שאיבת ביוב תרוקן את מערכת הביוב מפסולת ותחזיר אותה לתפקוד תקין.

מחפשים חברה מקצועית ואמינה לביצוע שאיבת ביוב בכפר שמריהו? התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בהרצליה, ביובית ברעננה, ביובית בקיסריה

יש לכם סתימת ביוב בכפר שמריהו? שורשים בביוב? צורך בשאיבת ביוב בכפר שמריהו? אתם מוזמנים להתקשר אלינו כעת.

שירותי ביובית בכפר שמריהו
שאיבת ביוב בכפר שמריהו​
ביובית המרכז, שרותי ביובית באזור המרכז, השפלה והשרון 052-6712971

שלח הודעה לביובית המרכז