דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בקדימה

מחפש/ת שירות ביובית בקדימה? אצלנו תקבלו את השירות המקצועי ביותר במחיר המשתלם ביותר
כל שרותי הביובית: שאיבת ביוב, שטיפת קווי ביוב, שאיבת הצפות, צילום קווי ביוב ועוד

ביובית  בקדימה זה אנחנו

נסעתם ברכב וראיתם משאית גדולה עם מיכל ענק והמון צינורות? כנראה שראיתם ביובית.

ביובית זהו כינוי לציוד שמטרתו לתקן תקלות במערכות ביוב וניקוז ואף לבצע פעולות אחזקה נרחבות. בד"כ הביובית תותקן על גבי משאית, וזאת בזכות כושר הנשיאה של המשאית.

על משאית הביובית ישנן 2 משאבות עיקריות:

  1.  משאבת סניקה אשר תפקידה לדחוף את המים בפעול מהירה וכך בזכות לחץ המים שנוצר הביובית מבצעת בין השאר:
  2. משאבת וואקום אשר תפקידה להעניק לביובית יכולת שאיבה עוצמתית במיוחד. כאשר יכולת זו מעניקה לביובית את האפשרות לבצע מגוון רחב של עבודות שאיבה כדוגמת:

אז אם אתם מחפשים ביובית בקדימה, אל תהססו פשוט צרו עימנו קשר לקבלת הצער מחיר מפתיעה המיוחד.

שירות ביובית בקדימה מידי 24 שעות ביממה

ישנן תקלות שאינן דחופות וניתן לחכות עם תיקונן, לדוגמה אם המנורה במסדרון לא נדלקת אין לחץ לתקן אותה בלילה וניתן לחכות עד הבוקר, או אם לדוגמה המגירה במטבח לא נסגרת עד הסוף ניתן להמתין עד הזמנת הנגר לתיקון המגירה.

אך כמו שכולנו יודעים תקלות ביוב אינן סובלות דיחוי, תקלת ביוב לא משאירים עד למחרת בבוקר או עד יום ראשון.

כל עיכוב במענה לתקלת ביוב משמעותו נזק סביבתי שכולל בין השאר זיהום מי תיהום, פגיעה בשגרת אורח החיים וסיכונים בריאותיים ותברואתיים.

אך אל דאגה, אנו במרכז לשאיבות עומדים לרשותכם עם ביובית בקדימה בכל שעה ובכל יום, אנו ערים לצורך המידי ולפיכך מתחייבים לזמני תגובה מהירים ביותר.

שאיבת ביוב בקדימה

שאיבת ביוב תבוצע ע"י ביובית, לביובית משאבת יניקה חזקה במיוחד שתשאב את הביוב ישירות למיכל אשר מותקן עליה. במקרים בהם אין אפשרות לבצע שאיבה ע"י ביובית, בד"כ מאחר שלמשאית אין יכולת גישה כדוגמת שאיבה על הר תלול, שאיבת הביוב תבוצע ע"י משאבה טבולה.

חשוב להקפיד על ביצוע מקצועי ואיכותי של מלאכת השאיבה. שאיבה לא מקצועית על ידי צוות לא מיומון עשויה לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

לאחר תוך מלאכת השאיבה צוות הביובית יוביל את תכולת המיכל לאתר מורשה אשר מאושר ע"י הרשויות ושם ירוקן את תכולת המיכל. באתר ההטמנה יעברו החומרים הליכי מחזורו והנוזלים שטוהרו יושבו בד"כ לטבע כמי השקיה לחקלאות ולגינון ואף יוזרמו לנחלים.

מזמינים רק ביובית עם הכשרות ותעודות נדרשות

ישנם בעלי מקצוע שפחות חשובה התעודה והיכולת שלהם מאחר ומדובר בפעולות פשוטות ובלתי מזיקות, ובמקרה הגרוע ביותר בהשקעה מינימלית ניתן לתקן את הנזקים.
בכל הקשור לעבודות ביוב הסיפור שונה לחלוטין. שימוש בציוד לא מקצועי או ביצוע רשלני עשוי לגרום לנזק למערכת הביוב כדוגמת שבר בקו ביוב או קריסת קו ביוב. מדובר בנזקים מורכבים לתיקון ועלות תיקונן עשויה להכאיב לכם בכיס.
לכן, בכל הקשור לשרותי ביוב לא מתפשרים. מזמינים חברה מקצועית ומיומנת שעובדיה עברו הכשרות מקיפות ויודעים בדיוק מה לבצע ואיך לבצע, ולא פחות חשוב, יודעים מה לא לבצע ואיך לא לבצע.

אצלנו במרכז לשאיבות העובדים מיומנים ומקצועיים ועוברים הכשרות מקיפות כדוגמת: הכשרות לתפעול ציוד החברה, הדרכות בטיחות כדוגמת עבודה בגובה ועבודה בחלל מוקף והרשימה עוד ארוכה.
אנו נבצע עבודה מקצועית ויסודית ונשמור על מערכת הביוב שלכם תקינה לחלוטין, אצלנו אתם בידיים טובות.

הזמנתם ביובית לקדימה? ודאו שתקבלו את מה שהזמנתם

מאחר ובעיות שמצריכות הזמנת ביובית בד"כ קשות ומורכבות, נדרשת ביובית מקצועית.
לכן, ודאו שמגיעה אליכם ביובית ולא פתרון מצחיק כזה או אחר כדוגמת רכב של אינסטלטור עם מוטות שבעזרתם ינסה לפתוח את הסתימה.
אחרי הכל אתם גם משלמים על ביובית אז מדוע שלא תקבלו ביובית? בניגוד לכלים אחרים לביובית כל האפשרויות להעניק לכם שירות מקצועי ופתרונות ארוכי טווח.

כמו כן, היות והזמנתם ביובית לקדימה ודאו שהחברה שאתם מזמינים פועלת באזור זה, אחרת אתם עשויים לחכות לביובית שעות רבות ואף ימים. לא רק זו, בד"כ גם תתקלו בהצעות מחיר גבוהות במיוחד מצד חברות שלא פועלות באזור מגוריכם.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בשרון, ביובית בהרצליה, ביובית ברעננה, ביובית בכפר סבא.

שרות ביובית בקדימה מזמינים רק מחבר ותיקה ואמינה! התקשרו אלינו למרכז לשאיבות ושרותי ביוב לקבלת הצעת מחיר מנצחת. אנו לרשותכם 24 שעות ביממה.

 

שלח הודעה לביובית המרכז