דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

שאיבת ביוב

מעוניינים בשרותי שאיבת ביוב?
אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב מציעים שרות מקצועי במחירים המשתלמים בארץ כולל התחייבות למחיר הטוב ביותר
התקשרו אלינו וצוות מיומן ומקצועי יגיע אליכם לשאיבת ביוב עם ביובית מתקדמת בתוך זמן קצר

שאיבת ביוב זהו אחד מהשירותים העיקריים והמוכרים ביותר אותם מציעה הביובית.
למעשה ניתן להעריך שבכל יום נעשות לכל הפחות אלפי שאיבות ביוב ברחבי הארץ. איכות השאיבה מושפעת ממקצועיות צוות השאיבה והציוד בו הוא משתמש, לכן אל תתפשרו, חשוב לבחור בחברה מקצועית ומיומנת בביצוע שאיבת ביוב.

מתי מתבצעת שאיבת ביוב?

שאיבת ביוב נעשית במספר מצבים עיקריים:

 1. שאיבת פסולת ביוב -מערכת הביוב שלכם מלוכלכת מפסולת ? מומלץ לבצע יסודי של מערכת הביוב לפני שתיווצר סתימת ביוב. שאיבת ביוב למעשה שולפת את הפסולת מתוך מערכת הביוב ומשאירה אותה נקייה ללא גורמים זרים שפוגעים בפעילותה התקינה כדוגמת אבנים וחולות, שקיות פלסטיק ומגבונים.
  אם יש לכם סתימת ביוב, צוות הביובית שיגיע לפתוח אותה יבחן את כמות הפסולת במערכת. אם היא גבוהה יחסית, צוות השאיבה יסיק מכך שאין מנוס מביצוע שאיבת ביוב, מאחר ופתיחת הסתימה בלחץ מים גבוה לא תועיל לטווח ארוך, עקב הפסולת שתיוותר במערכת ותגרום לסתימות ביוב חוזרות ונשנות.
 2. שאיבת בורות ומכלי ביוב שאינם מחוברים למערכת הביוב העירונית – ישנם מצבם בהם קיים מיכל אחסון ביוב אשר יש לרוקן אחת לתקופה אחרת הוא יעלה על גדותיו והביוב יגלוש החוצה. לדוגמה:

כיצד צוות הביובית מבצע את השאיבה?
צוות הביובית נעזר במשאבת וואקום המותקנת על גבי הביובית ושואבת את הביוב או כל חומר אחר דרך צינורות שאיבה הישר למיכל עצום המותקן על גבי הביובית. בגמר השאיבה צוות הביובית שוטף את בור הביוב ולאחר מכן מוביל את המיכל המלא ומרוקן אותו במכון טיהור שפכים מורשה על פי חוק.
במידה ואין גישה למשאית ביובית עקב מיקום מבודד או לא נגיש כדוגמת ואדי עמוקה או אתר בנייה, צוות השאיבה ישתמש במשאבות ניידות כדוגמת משאבות טבולות.

כמה עולה שאיבת ביוב?

מחיר שאיבת ביוב בסיסית מתחיל בד"כ בכ-500 ש"ח ועשוי להגיע במקרים מורכבים לאלפי שקלים.
כמו של שירות אחר, לפני שאתם מתחייבים לבעל מקצוע מומלץ לעשות סקר שוק קצר ולחפש את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.
כמובן שלא מומלץ לבחור בהצעה הגבוהה ביותר, אך הצעת מחיר זולה באופן מחשיד צריכה להדליק לכם נורות אזהרה מדוע היא כה נמוכה. האם מדובר בבעל מקצוע מתחיל? או שאולי מדובר בניסיון לדרוס רגל ולהעלות את המחיר לאחר התחלת העבודה?
במה תלוי המחיר?
ישנם מספר פרמטרים עיקריים המשפיעים על המחיר, ריכזנו את העיקריים מבניהם לעניות דעתנו:

 • תדירות השאיבה – האם מדובר בשאיבה חד פעמית? או שאולי מדובר לדוגמה בשאיבת בור ספיגה שצריך לבצע כל חודשיים? ככל שתדירות השאיבה גבוהה יותר כך הצעת המחיר שתקבלו תהיה זולה יותר.
 • כמות הביוב שיש לשאוב- ככל שכמות הביוב גדולה יותר כך הצעת המחיר שתקבלו תהיה גבוהה יותר. מטבע הדברים שאיבת 2 קוב ביוב תהיה זולה משמעותית משאיבת 10 קוב ביוב.
 • נגישות לצוות הביובית- ככל שהגישה למוקד השאיבה נוחה יותר כך עבודת צוות הביובית תהיה פשוטה יותר וכתוצאה מכך הצעת המחיר שתקבלו תהיה אטרקטיבית יותר.
 • מועד ביצוע שאיבת הביוב – אם הצורך בשאיבת הביוב הוא בשעת לילה מאוחרת, בחג וכן הלאה המחיר יאמיר בהתאם. לפיכך אם ביכולתכם לדחות את מועד הזמנת שירותי השאיבה עשו זאת ותחסכו עלויות לא מבוטלות.
 • פרמטריים טכניים – בנוסף לכל המאפיינים שפורטו, עלות שאיבת הביוב תלויה במספר פרמטריים טכניים אשר משפיעים על מורכבות העבודה : מרחק מוקד השאיבה מהמשאבה, עומק הבור שיש לשאוב, טוואי השטח –  האם מדובר לדוגמה בוואדי עמוקה? חומות גבוהות שיש לעבור מעליהן? וכן הלאה.

מהיכן שואבים ביוב?
אולי יהיה נכון יותר לשאול מהיכן לא שואבים ביוב… שאיבת ביוב מתבצעת למעשה כמעט מכל מקום עליו ניתן לחשוב. בין המקומות בהם מבוצעת שאיבת ביוב בתדירות הגבוהה ביותר ניתן למנות את המקומות הבאים:

 • שאיבת ביוב מבור ספיגה / שאיבת ביוב מבור ספטינג
 • שאיבת ביוב ממרתף
 • שאיבת ביוב מבור משאבה 

חברת  המרכז לשאיבות מעמידה לרשותכם מגוון ביובית לשאיבת ביוב: ביובית נמוכה לחניונים, ביובית לשאיבות ביוב מורכבות, ביובית לשאיבת שירותים כימיים ועוד. כך שביכולתנו לגשת לכל מוקד ביוב ולבצע שאיבה יסודית ומקצועית.

מעוניינים במידע נוסף בנוגע למחירון שאיבת ביוב? מוזמנים ללחוץ כאן להתרשמות מהמחירון המפורט שלנו. 

פינוי ביוב לאתר מורשה
לאחר ביצוע שאיבת הביוב קיימת חובה לפנות את השפכים לאתר הטמנה מורשה ולא משנה אם מדובר בשאיבת כמות קטנה או כמות גדולה. חובה זו הינה מכוח החוק ונועדה לשם שמירה על הסביבה היקרה לכולנו. באתר ההטמנה יעברו השפכים תהליכי מחזור מתקדמים כך שהנזק הסביבתי ימוזער ככל הניתן, ותוצר המחזור ישמש למגוון צרכים כדוגמת דשן, מים להשקיה חקלאית ולגינון וכן הלאה.
בנוסף לכך, שימוש חוזר במים אלו יתרום לחסכון בצריכת מים ממקורות אחרים ועל ידי כך לשימור מקורות המים המצומצמים של מדינת ישראל.

שאיבת ביוב ללקוחות עסקיים ופרטיים
בין אם הינכם לקוחות פרטיים ובין אם הינכם לקוחות עסקיים, אתם מוזמנים אלינו לקבל הצעת מחיר משתלמת ביותר. כמו כן, אנו נתחרה בכל הצעת מחיר שתקבלו.
עם זאת, חשוב להדגיש שהמחיר אינו חזות הכל, ואנו מתחייבים לשירות מקצועי והגון. אצלנו תקבלו שירות בכל שעה ביממה כולל שרותי חירום.
אנו בעלי ניסיון רב בתחומי הביוב והאינסטלציה ובפרט בתחום שאיבות הביוב כך שנוכל לעמוד לימינכם בכל תקלה וצורך שרק יעלה ולספק לכם את השירות הטוב ביותר.

שרותי שאיבות נוספים
אנו מציעים את כל שרותי השאיבות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, כך שלכל צורך שיעלה אתם מוזמנים לפנות אלינו בלי שום היסוס:

 • שאיבת הצפהלא משנה מהו הגורם להצפה, נזק צנרת, חוסר איטום, או תקלה בניקוז. אנו נעמוד לימינכם כל הדרך עד להחזרת הנכס למצב תקין. אנו נשאב את ההצפה, נתקן את גורם הנזק ובמידת הצריך נשקם את הדירה .
 • שאיבת מים
 • שאיבת חומרים מסוכנים
 • שאיבת מפרידי שומנים – התקנת מפריד שומנים הינה חובה על פי חוק במגוון גופים ועסקים כדוגמת: מסעדות, גני אירועים, בתי אבות, בתי חולים, תחנות דלק ומוסכים. אנו מציעים מחירים שוברי שוק לשאיבת מפריד שומנים וכן סל שירותים נלווים נרחב.

צריכים שרותי שאיבת ביוב? צרו איתנו קשר בכל שעה לקבלת שירות מקצועי ואמין במחירים הטובים ביותר  072-394-0982

שלח הודעה לביובית המרכז