דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

שאיבת הצפות

מי הגשמים הציפו את הדירה? מחפשים שרותי שאיבת הצפה?
אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב מציעים את כל שרותי השאיבות וכמובן נשמח להציע לכם שרותי שאיבת הצפה
אצלנו תקבלו שירות מקצועי, זמינות גבוהה בכל שעה ביממה ולמחירים המשתלמים בארץ !

נזקי הצפות

הצפה עשויה להיות לא רק מחזה לא נעים אלא אף הרסנית למבנה, ליסודות המבנה, ולרכוש כדוגמת ריהוט, שטיחים, דלתות ועוד.
ההצפה קשה תשאיר אחריה בד"כ הרס רב כדוגמת טחב ועובש, קילופים בקירות, נזקי קורוזיה וריחות לא נעימים.
כאשר מתרחשת הצפה אנו עשויים להרגיש חסרי אונים מול ממדי התופעה וההרס, אך חשוב לנקוט בצעדים מהירים למניעת החמרת הנזקים.
כמו כן, אל תשכחו שכל קיר ניתן לצבוע וכל דירה ניתן לשקם, או במילים אחרות חשוב להשתדל לקחת הכל בפרופורציות ולא לאבד את העשתונות.

שאיבת הצפות

אם התרחשה הצפה, אל תבזבזו זמן,  הזמינו בהקדם חברה מקצועית לשאיבת הצפות לפני שהנזקים יחמירו. אל חשש חברה מקצועית תשאב את ההצפה ביסודיות  ותשאיר את המבנה יבש לחלוטין.
אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב נשמח לעמוד לשרותכם בזמינות מלאה בכל שעה, ונעמיד לרשותכם צוותים מיומנים ואת מיטב הציוד הכולל בין השאר משאבות ניידות לכל צורך, צי ביוביות מתקדם, ביובית נמוכה לשאיבה מחניונים ועוד.

כיצד ניתן להיערך בצורה נכונה ולהתגונן מפני הצפות?

בדיוק כמו שאתם מכינים את הרכב לקראת החורף ועורכים בדיקות חורף במוסך, מחליפים מגבים/וישרים ובודקים את תקינות הצמיגים כך גם את המבנים יש להכין לקראת החורף.
היערכות נבונה להצפות תכלול בין השאר את הפעולות הבאות:

הסביבה חשובה לכם? ישנן מס' פעולות נוספות שתוכלו לבצע וימזערו את הפגיעה הסביבתית:

 • נקו את סביבת החוף מפסולת וכך תמנעו את זרימת הפסולת לים.
 • נתבו את המים למאגר פרטי או לגינה וכך תנצלו את מי הגשמים בצורה מיטבית.

ממה נגרמות הצפות?

 • הצפות מי גשמים : הצפות מי גשמים מהוות את ההצפות החמורות ביותר. ניתן לחלק את הגורמים להצפות האלו למספר קבוצות: 
  • חסימה של קולטני ניקוז – כתוצאה מלכלוך כדוגמת עלים שעפו ברוח, חולות אבנים ואבק ואף שכבות קרח כתוצאה ממזג אויר קיצוני, אשר פוגעים באפקטיביות תפקוד מערכת הניקוז.
  • אי תקינות מערכות ניקוז  – כתוצאה ממגוון סיבות כדוגמת תכנון לקוי של מערכות הניקוז, בלאי טבעי, התקנה כושלת וכן הלאה.
  • מערכת גשמים חריגה – ירידת כמות גבוהה באופן חריג של מי גשמים בפרק זמן קצר עשויה להעמיד אן מערכת הניקוז במבחן בלתי אפשרי ותגרום להצפה.
 • תקלות אינסטלציה : חשוב להדגיש שלא רק תקלות ששייכות למבנה שלנו עשויות לגרום להצפה אלא אף תקלות הקשורות לשכנים שלנו, ועל תקלות אלו יש לנו מן הסתם השפעה פחותה יותר.
  • חוסר איטום – חוסר איטום עשוי לאפשר חדירת נוזלים בדגש על מי גשמים לתוך המבנה. יתכן חוסר איטום בגג המבנה, בקירות החיצוניים, בחדר האמבטיה וכו'
  • פיצוץ צנרת – פיצוץ צנרת מים עשוי להוביל להצפת המבנה ולכן חשוב לשמור על תקינות מערכת האינסטלציה ולשים לב שלא קיימות חריגות בלתי סבירות בצריכת המים הביתית.
 • הצפת ביוב : סתימת ביוב הינה תקלה נפוצה מאוד בתשתיות הביוב. מטבע הדברים, אם הביוב סתום, השפכים ימצאו נקודת יציאה ויזרמו דרכה, כך שעשויה להיווצר הצפת ביוב.

עליה בשכיחות ועוצמת ההצפות בשנים האחרונות

נדמה לכם שבשנים האחרונות שכיחות ההצפות הולכת ועולה? שנזקי ההצפות הולכים ומחמירים? אתם צודקים, מומחי אקלים סוברים שבשנים האחרונות החל מהפכה התעשייתית קיים שינוי קיצוני באקלים, כאשר החל מאמצע שנות ה-70 זוהתה מגמת התחממות אשר רק הולכת וגוברת.

 • שינויים באקלים הגלובלי – בעשורים האחרונים אנו עדים לשינוי קיצוני יחסית באקלים ובמזג האוויר בכדור הארץ ובשטחי מדינת ישראל בפרט. שינויי האקלים נגרמים הן כתוצאה מפעולות אנושיות והן כתוצאה מתהליכים טבעיים.

ממחקרים שנעשו בשנים האחרונות, בין השאר ע"י חוקרים מאוניברסיטת חיפה עולה שמפלס הים התיכון עלה במהלך שני העשורים האחרונים בכ-6 ס"מ.

 • ריבוי בנייה וגידול בצפיפותה –  עקב ריבוי הבנייה נוצרים תנאים שמעודדים היווצרות הצפות. בשטח בנוי למים קיימות פחות אפשרויות חלחול וניקוז עקב משטחים אטומים כדוגמת בטון ואספלט ולכן נוצרת זרימת מים רבה יותר על פני השטח לעומת שטח שאינו בנוי. 
 • תכנון תשתיות ניקוז לעומס סביר – תשתיות ניקוז נחשבות ליקרות ביותר וכוללות תכנון מורכב, טוואי שטח גדול, ולא מעט רכיבים כדוגמת פתחי ניקוז, צינורות ובריכות איגום.
  תשתיות הניקוז מתוכננות לעמוד בעוצמת גשם שמתרחשת אחת ל-20 שנה מתוך השקפה שלא ניתן להשקיע כספים עצומים בהתמודדות מול מערכות גשם שמתרחשות אחת ל-50 שנה לדוגמה. לפיכך, כאשר אנו עדים למערכת גשם חריגה אנו חשופים במידה מסוימת לנזקי מי הגשמים.
 • התיישנות תשתיות הניקוז – המדינה הולכת ומתבגרת וכך גם חלק ניכר מהתשתיות. ההשקעה הנדרשת בהחלפת ושיקום תשתיות כדוגמת ביוב וניקוז עצומה ולפיכך מתבצעת בקצב איטי יחסית, כל שכן ברשויות ומועצות ללא איתנות פיננסית חזקה.

מחירון שאיבת הצפה

אצלנו במרכז לשאיבות מחיר שאיבת הצפה מתחיל ב-600 ₪, כן כן לא מדובר בטעות,  שאיבת הצפה בעלות של החל מ- 600 ₪ בלבד.
כיצד יתכן שהמחיר שלנו כה נמוך? אנו עובדים בנפחי עבודה גבוהים ביותר המאפשרים לנו לנצל את היתרון לגודל שלנו. הציוד שלנו מתקדם יותר לעומת הציוד של המתחרים, ועובדינו מיומנים ומקצועיים יותר לעומת המתחרים כך שבשורה התחתונה אנו מבצעים את העבודה ביעילות ומגלגלים גם אליכם חלק מהחיסכון הכספים.
כמו כן, אנו חברה יעילה ורזה ללא מטה הנהלה מנופח והוצאות מיותרות.
מעוניינים במידע נוסף בנושא מחירי שירותי הביובית והשאיבות שלנו? לחצו כאן למעבר למחירון המפורט שלנו.

שירותים נלווים – המרכז לשאיבות ושרותי ביוב

לעיתים קרובות לא די בביצוע שאיבת הצפה ויש צורך בשירות נוסף גם אם לא ידעתם זאת מראש. אם תזמינו חברה שאין ביכולתה לתת מענה לצורך הנדרש, תצטרכו לתאם מחדש את בעלי המקצוע עם כל הטרחה והלוגיסטיקה הכלולה בכך.
אצלנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים בתחומי הביובית, שאיבות, אינסטלציה וניקוז. בין שירותנו ניתן למצוא את השירותים הבאים:

 • איתור נזילותההצפה נגרמה כתוצאה מתקלת אינסטלציה? לא יספיק לשאוב את ההצפה הרי המים ימשיכו לזרום… הצוות שלנו ישמח לאתר את מקור הנזילה ע"י המכשור המתקדם ביותר הכולל בין השאר מצלמה תרמית, שעוני לחץ ועוד.
 • תיקוני אינסטלציה בשיטת אל הרס יש צורך בתיקון צנרת? ברשותנו מכשור מתקדם שיאפשר לתקן את הצנרת ללא צורך בשבירה והרס. כך נחסוך עלויות ניכרות, מאמצים וטרחה מיותרת.
 • פתיחת סתימת ביובההצפה נגרמה כתוצאה מסתימת ביוב? ברשותנו צי ביוביות מתקדם ונשמח להעניק לכם שרות פתיחת סתימת ביוב, שאיבת ביוב או כל שרות אחר שיהיה בו צורך.

מחפשים שרותי שאיבת הצפות? זמן התגובה חשוב מאוד, התקשרו אלינו לקבלת שירות מידי במחירים הזולים בארץ.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אותך: רובוט לעבודות צנרת, התקנת משאבה טבולה , שאיבת ביוב, שטיפת מרזבים 

שלח הודעה לביובית המרכז