דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בבאר שבע

 במחירים הזולים ביותר!
כל עבודות הביוב : שאיבת ביוב בבאר שבע, פתיחת סתימות ביוב בבאר שבע ועוד


אם הגעתם לכאן כנראה שגם אתה יודעים עד כמה תקלות הביוב מהוות מטרד נוראי. הריחות, הזוהמה, המראות הקשים, המפגעים הסביבתיים והסיכונים הבריאותיים המתלווים לבעיות בביוב מרתיעים את רובינו.
אך אין סיבה לדאגה מיותרת, מענה מהיר לתקלת ביוב תוך שימוש במכשור מתקדם יהווה פתרון מנצח 

ביובית בבאר שבע
משאית ביובית מיועדת לעבודות ביוב קטנות כגדולות, ביכולתה להתמודד עם כל תקלת ביוב ולהתמודד עם כל בעיה אפשרית.
לביובית 2 מכלולים:

שאיבת ביוב בבאר שבע

פינוי לאתר מורשה
חשבתם שלאחר שאיבת הביוב, סיים את צוות הביובית את עבודתו? אז דעו לכך שהחוק מחייב את פינוי השפכים או כל חומר אחר שנשאב לאתר הטמנה מורשה, כך שגם לאחר עזיבת הביובית את אתר ביצוע העבודה, מלאכתה לא הסתיימה.
באתר ההטמנה יעברו החומרים תהליכי מחזור כך שהנזק לסביבה ימנע או לכל הפחות יצומצם ככל הניתן.

שמירה על נהלי בטיחות בעבודת הביובית

הסיכונים בטיפול בביוב

מערכת הביוב מיועדת לקלוט אליה פסולת מסוגים שונים, ובהתאם כאשר יש סתימה או הצפה של ביוב, הפסולת אינה מפונה כמו שצריך. הפסולת הזו כוללת הרבה פעמים חיידקים ומחלות המסוכנים לאדם, ולא פעם גם פסולת כימית או שאריות דלקים- בעיקר כאשר מדובר במפעלים תעשייתיים. הפסולת הזו כמובן רעילה גם לאדם וגם לסביבה, ולכן חובה לפנות אותה במהירות ובצורה בטיחותית.

המשרד להגנת הסביבה קבע תקנות מחמירות המציינות כיצד יש לטפל בפסולת הזו, ולכן כאשר אתם מזמינים ביובית בבאר שבע, פינוי הפסולת להטמנה הוא חלק מהשירות והפתרון המקצועי.מלבד הטיפול בפסולת, גם הצוותים עצמם צריכים לעבוד בצורה בטוחה על ידי שימוש באמצעי מיגון, כדי להימנע מחשיפה לחומרים המסוכנים. וכמובן דרושה גם אבטחה של אזור העבודה, כדי למנוע חשיפה או פציעה של אנשים.

שלח הודעה לביובית המרכז