דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בכפר יונה

שרותי ביובית בכפר יונה במחירים הזולים בארץ!
למה לבחור במרכז לשאיבות? צוות מקצועי ומיומן, המכשור החדיש והמתקדם ביותר, שירות 24 שעות ביממה

יש לכם סתימת ביוב? הביוב גולש מהאסלה? מי הגשמים מציפים את המחסן?
בכל המצבים האלו ובעוד רבים אחרים הביובית היא הכתובת עבורכם.

אבל רגע.. מה זה ביובית?
לטובת אלו מכם שאינם מכירים, הביובית היא ציוד שמותקן על גבי משאית או רכב מסחרי ומטרתו לבצע מגוון רחב של פעולות אחזקה ותיקון לתשתיות ביוב וניקוז.
הביובית נבנית כך שביכולתה לתת מענה לכל תקלת ביוב וניקוז בזכרות המערכות המתקדמות שמתוקנות עליה במיוחד עבור כך.
על הביובית מותקנות בד"כ לפחות 2 מערכות עיקריות, המערכת הראשונה היא מערכת שאיבה עוצמתית והמערכת השנייה היא מערכת להפקת לחץ מים גבוה.
בזכות מערכת לחץ המים צוות הביובית יכול להפיק לחץ מים שיאפשר לו לבצע פעולות כדוגמת:

 1. פתיחת סתימות ביוב
 2. חיתוך שורשים בביוב
 3. שטיפת קו ביוב
 4. ניקוי קווי ניקוז ומרזבים

בזכות מערכת השאיבה צוות הביובית יכול לבצע מגוון פעולות שאיבה כדוגמת:

 1. שאיבת ביוב
 2. שאיבת הצפה
 3. שאיבת מים
 4. שאיבת מפריד שומנים ושאיבת בורות שומן

בנוסף למערכות אלו, צוות הביובית משתמש בציוד מגוון נוסף שמאפשר לו לבצע את העבודה השוטפת ומשלים את מכלול השירותים שביכולות לבצע. בין השאר צוות הביובית משתמש גם במכשור הבא:

 1. צילום קו ביובצילום קו ביוב נעשה באמצעות מצלמות סיב אופטי מתקדמות או באמצעות רובוט לצילום קווי ביוב. באמצעות צילום הקו ניתן לאבחן את מצב קו הביוב, לאתר את תוואי הקו, למדוד נתונים כדוגמת שיפוע ומרחק ולאשר את תקינות קו הביוב.
 2. משאבות טבולות – משאבות טבולות מטבען ניידות,  כך שהן מעניקות לצוות הביובית יכולת שאיבה גם במקומות ומצבים בהם לביובית עצמה אין יכולת גישה.
 3. רובוט לביובבעזרת הרובוט ניתן לתקן שברים ומעיכות בקווי ביוב, לנסר בטון מצנרת הביוב, לסלק עצמים כדוגמת אבנים וברזלים מקווי ביוב עוד.

אז כמו שהבנתם, הביובית היא הכתובת המקצועית והיחידה לכל צורך בתחומי הביוב, החל מפעולות אחזקה מונעת ועד לתיקון תקלות במערכות הביוב והניקוז.
אך לא די בלהזמין ביובית, צריך להזמין ביובית מחברה אמינה ומקצועית.

הזמנת ביובית

כמו כל שירות אחר, לפני שאתם מזמינים ביובית חשוב לברר מהו הצורך הספציפי שלכם ולהזמין את הביובית הנכונה, כך תמנעו מעוגמת נפש ותעשו את החיים קלים יותר גם לכם וגם לבעל המקצוע שהזמנתם. הקפידו לפרט ככל הניתן עוד במועד שיחת הטלפון הראשונית וכך תאפשרו לבעל המקצוע להגיע מוכן לצורך הקיים.
נקודות לדוגמה שחשוב להעלות במועד הזמנת שרותי ביובית:

 1. יש לכם צורך בשאיבת ביוב בנפח גדול במיוחד.
 2. מבנה המגורים רחוק מאוד מהחניה הקרובה.
 3. יש צורך בביובית נמוכה לעבודה בחניון תת קרקעי.

ביובית בכפר יונה – המרכז לשאיבות ושרותי ביוב

טעות בהזמנת ביובית עשויה לעלות לכם בכסף מיותר, אובדן זמן ומפח נפח. אומנם צריך לקחת את הנושא בפרופורציות ואחרי הכול לא מדובר בטעות בבחירת קבלן לבניית דירה…
אך כמו שאתם יודעים תשתית הביוב הינה אחת מהתשתיות העיקריות בכל מבנה, והשפעתה על איכות חיינו עצומה. כל עוד אין תקלת ביוב איננו שמים לב לקיומה של תשתית הביוב וזו למעשה גדולתה. תשתית הביוב משפיעה רבות על איכות חיינו בכך שהיא מאפשרת את הובלת השפכים מהדירה החוצה לתשתית העירונית ללא השפעות כדוגמת ריחות רעים וחיידקים.
כל תקלה קטנה בתשתית הביוב מזכיר לנו את חשיבותה ופוגעת קשות בשגרת חיינו.
עם זאת, אל תהיו פזיזים, גם אם התרחשה תקלת ביוב אל תמהרו להזמין את הביובית הראשונה שנקרית בדרככם. ודאו שאתם מזמינים שירות ביובית מחברה מקצועית, אמינה וותיקה.
ביצוע עבודה רשלנית עשוי לפגוע בתקינות מערכת הביוב ולהסב לכם עוגמת נפש קשה הרבה יותר מהמצב הנוכחי.

אצלנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב תקבלו שירות ביובית בכפר יונה בזמינות מידית ובסטנדרטים הגבוהים בארץ. אנו מעניקים שירות מקצועי ומתקדם לכל סוגי הלקוחות החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים.
אנו מציעים את כל שרותי הביובית תחת כתובת אחת: שאיבת ביוב בכפר יונה, שאיבת הצפה בכפר יונה, פתיחת סתימת ביוב בכפר יונה, קבלן ביוב בכפר יונה ועוד.

עמודים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בשרון, ביובית בקדימה, ביובית באבן יהודה.

כל שרותי הביובית בכפר יונה תחת כתובת אחת. לקבלת הצעת מחיר מפתיעה במיוחד התקשרו עכשיו.

שלח הודעה לביובית המרכז