דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

ביובית בקיסריה

מחפשים שרות ביובית בקיסריה? הגעתם לכתובת הנכונה
חברת המרכז לשאיבות ושרותי ביוב מספקת מגוון פתרונות ניקוז וביוב בקיסריה והסביבה
צוות העובדים המיומן שלנו ישמח לספק לכם שירות בכל שעה ביממה במהירות וביעילות

לא משנה אם אתם זקוקים לשירות קבוע כדוגמת שאיבת בור ספיגה אחת לתקופה, או לשירות חד פעמי כדוגמת שאיבת הצפה או פתיחת סתימת ביוב אנו נעניק לכם את השירות הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.
חברתנו מהמובילות בארץ לשרותי ביובית, שאיבות ופתרונות אקולוגיים ונשמח להעניק לכם שירות ככל שתצטרכו.

שרותי ביובית בקיסריה

הביובית הינה למעשה משאיות בעלת עוצמת לחץ מים חזקה וכמובן עוצמת שאיבה אדירה, כזו שתאפשר לצוות הביובית לפתור באופן יעיל ובתוך פרק זמן קצר כל בעיה במערכת ביוב או במערכת הניקוז.
אנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב מציעים פתרונות אופטימליים לכל תקלה ונבצע עבודה מקצועית כזו שלא תהווה רק פתרון זמני וחלקי אלא תשאיר את חותמה לטווח ארוך ואתכם בראש שקט ללא דאגות. אנו מעמידים לרשותכם ביובית בקיסריה והסביבה לשירות מידי ללא צורך בהמתנה מיותרת.

פתיחת סתימות ביוב בקיסריה

סתימת ביוב זו תקלת הביוב הנפוצה ביותר, היא נגמרת כתוצאה ממגוון סיבות, כאשר העיקריות ביותר הן הצטברות פסולת לא מתכלה בקווי הביוב כדוגמת מגבונים, חדירת שורשים לביוב (כבר נרחיב על הנושא), בלאי בקווי הביוב כתוצאה מהתעייפות החומר וכן שומני מטבח ושאריות מזון שמצטברים סביב דפנות הצנרת ומצרים אותה.
מכיוון שקיימים לא מעט גורמים לסתימות הביוב, כמו שאתם מבינים לכל בעיה יש להתאים טיפול אחר. כשקיים צורך בפתיחת סתימת ביוב בד"כ נעשה שימוש בלחץ המים הגבוה של הביובית. אך אם הסתימה נגרמה כתוצאה מקריסת קו לדוגמה לחץ המים לא יעזור ויהיה צורך בשימוש ברובוט לעבודות צנרת או בחפירה והחלפת קו ביוב.

אם יש לכם סתימת ביוב בקיסריה אתן מוזמנים ליצור איתנו קשר.  לא רק שנגיע לפתוח את הסתימה אלא אף נבצע עבודה מקצועית שתכלול שטיפת קו ביוב יסודית בעזרת לחץ מים גבוה, שתבטיח את ניקיון הקו ותסלק פסולת שנצטברה בו ועשויה לגרום לסתימות ביוב בנוספות.

שורשים בביוב

אחת הבעיות הנפוצות שגורמות לתקלות הרבות ביותר, היא הימצאות והתפשטות שורשי עצים וצמחיה שגורמים למפגעים רבים במערכת הביוב כדוגמת סתימות ביוב, שברים בקווי הביוב, סדקים בקווי הביוב ואף קריסות קווי ביוב שעלות הכרוכות בתיקונן אינן זולות כלל וכלל.

השורשים מתרבים חודרים ומתרבים במערכת הביו במאחר שהם מוצאים בה שפע מינרלים ומזון אורגני אשר מזין אותם. השורשים מתרבים במהירות ומתעבים עד סתימה מוחלטת של צנרת הביוב ופגיעה בתפקודה היעיל של תשתית הביוב.

אצלנו במרכז לשאיבות ושרותי ביוב ניתן לקבל שירות חיתוך שורשים בביוב כולל טיפול הדברה ידידותי לסביבה שיעכב ואף ימנע התפתחות נוספת של השורשים בשנים הקרובות.

שאיבת ביוב בקיסריה

צריכים שרות שאיבת ביוב בקיסריה? אנו עומדים לשירותכם בכל שעה.
בין אם הצורך הוא חד פעמי ובין אם הצורך הוא בשאיבת ביוב קבועה כדוגמת שאיבת בור ספיגה חשוב להזמין אך ורק חברה מקצועית שמתמחה בתחום השאיבות.
עבודה רשלנית עשויה לגרום לזיהום סביבתי ותברואתי מיותר וחבל שכך.
צוות מקצועי שמצויד בציוד שאיבה איכותי כדוגמת משאבות ביוב ניידות ומשאבות טבולות יספק לכם מענה מהיר, יעיל ויסודי תוך עבודה ירוקה כל הניתן.

מה מייחד אותנו המרכז לשירותי ביובית בקיסריה ?

חברתנו שמה לעצמה כיעד מרכזי, לספק את שירותי הביובית והשאיבות המקצועיים ביותר תוך מדיניות מחירים אטרקטיבית ומשתלמת.
עובדי החברה מספקים שירות מעולה ומצוידים בציוד הטוב ביותר כך שיוכלו להעניק לכם פתרון לכל צורך קיים, וכמובן לבצע זאת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לחברתנו מערך מקצועי מוביל ומנצח שכולל:

  • שרות בזמינות מיידית כולל שרותי חירום 24/7 – בענף הביוב חשוב עד מאוד לספק שירות מידי ללא עיכובים. לא משנה מתי אתם צריכים אותנו אנו עומדים לרשותכם ונגיע אצלכם תוך פרק זמן קצר.
  • מדיניות תמחור אטרקטיבי–  אנו מתחרים בכל הצעת מחיר שתקבלו
  • ציוד חדיש לכל שירות בתחום הביוב והשאיבות – אנו מעמידים לרשותכם את מיטב הציוד כך שאתם יכולים להיות בטוחים בטיב השירותים שתקבלו.
    ברשותנו צי ביובית מתקדם, מגוון משאבות ביוב, משאבות טבולות, מצלמות ביוב, מכשירי איתור נזילות, ציוד עבודה חדיש, רובוטים לעבודות ביוב וכן הלאה.
  • סל שירותים  נרחב– כל שרותי הביובית והשאיבות תחת כתובת אחת. שירותים לדוגמה: שאיבת ביוב, שאיבת הצפה, צילום קו ביוב, תיקון צנרת ללא הרס.
  • אחריות מלאה – אנו לא רק מבטיחים שירות איכותי ומקצועי אלא אף עומדים מאחרי הבטחתנו, לראיה לכך אנו מתחייבים לאחריות מלאה.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אתכם: ביובית בשרון, ביובית בכפר שמריהו, ביובית בהרצליה, ביובית ברעננה.

צריכים שרות ביובית בקיסריה? שאיבת בור ספיגה בקיסריה? אנו עומדים לרשותכם בכל יום ובכל שעה, צרו קשר עוד היום.

שלח הודעה לביובית המרכז