דרך מנחם בגין

תל אביב

072-394-0982

24 שעות ביממה בזמינות מיידית

שאיבת מים

שאיבת מים במחירים שוברי שוק !
רק אצלנו במרכז לשאיבות תקבלו שירות מצוין, ומענה יסודי ומידי בכל שעה ביממה

זקוקים לשרותי שאיבת מים? נמאס לכם לשמוע מאנשי מקצוע עוד ועוד הבטחות ללא כיסוי? תבחרו בנו, המרכז לשאיבות ושרותי ביוב לבצע את עבודת השאיבה ותחשפו לסטנדרטים אחרים.
צוות מקצועי יגיע אליכם במהרה, יתקן את התקלה מהשורש ויוודא שהיא נפתרה. אנו נתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם ונשאב את המים עד הטיפה האחרונה.

מי אנחנו? המרכז לשאיבות
הניסיון והמיומנות שרכשנו לאורך עשרות השנים שאנו עוסקים בתחום שאיבת ההצפות, ממצבים אותנו כאחת מהחברות המובילות בארץ בהספקת פתרונות להצפות מים.
אנו נעמיד לרשותכם את הציוד הטוב ביותר, שיתופעל ע"י העובדים המיומנים ביותר, ויחד יהוו שילב מנצח. אנו נותנים מענה לכל סוגי ההצפות, לרבות, הצפות מי גשמים, הצפות ביוב, הצפות הנובעות כתוצאה מפיצוץ בצנרת וכדומה.

ממה נגרמות הצפות מים?

ישנם גורמים פוטנציאליים רבים להצפות מים, בין הגורמים הנפוצים יותר ניתן למנות את הגורמים הבאים:

 • התיישנות צנרת המים – בלאי טבעי מהווה את אחד הגורמים העיקריים  להצפות מים. צנרת המים לא עומדת במבחן השנים, אחרי הכל חוקי הטבע עושים את שלהם ובדיוק כמו שאנו בני האדם מזדקנים ונחלשים כך גם הצנרת. עם התיישנות הצנרת צצות התקלות בתדירות הולכת ועולה, כאשר בראש ובראשונה פיצוצי צנרת אשר גורמים להצפות מים רבות.
 • איטום לקוי – תקלות איטום נפוצות יחסית וכוללות את איטום הגג, קירות חיצוניים, חדרי אמבט ועוד.
 • ליקויים במערכות הניקוז והאינסטלציה – ליקויים אלו כוללים כשלים כדוגמת תכנון לקוי, התקנה לא מקצועית, שימוש בחומרים זולים ולא איכותיים, פסולת שחוסמת את הצנרת ופוגעת בזרימת הנוזלים ועוד.
 • ירידת כמות גבוהה של משקעים ביחס לפרק הזמן – כאשר ישנה כמות גבוהה של משקעים תשתיות הניקוז עשויות לקרוס תחת העומס ולהיכשל בתפקיד לנקז את המים. כמו כן, אמנם לקרקע ולצמחיה ישנה יכולת לספיגת מים אך היא מוגבלת ולא תעמוד בצורך לספוג כמויות מים אדירות.


סל שירותים מלא
אנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך, אצלנו תקבלו טיפול מלא מ-א' ועד ת'.
אנו נשתף אתכם בניסיוננו, נציע לכם את הפתרונות היעילים והטובים ביותר עבורכם.
אצלנו תקבלו לא רק שרותי שאיבת הצפות, אלא אף:

 • איתור נזק במידה ויש (לדוגמה עקב פיצוץ צנרת)
 • תיקון הגורם להצפה – פתיחת סתימה במרזב, תיקון פיצוץ בצנרת, ניקוי יסודי של פתחי הניקוז והמרזבים ועוד
 • במידה וקיימת פוליסת ביטוח למבנה אשר מכסה נזקי הצפות, אצלנו תקבלו דוח מלא ומפורט לחברת הביטוח
 • שיקום המבנה – ייבוש תת רצפתי, ושיקום נזקי ההצפה הכולל צביעת קירות, טיח, שפכטל, החלפת דלתות ומשקופים ועוד.

ציוד לשאיבת הצפות

שאיבת הצפות מתבצעת במרבית המקרים על ידי משאבה המותקנת בדרך כלל על גבי משאית ביובית וכן על ידי משאבות טבולות ומשאבות ניידות בעלות עוצמה גבוהה.
על מנת לצמצם את הסיכון לנזקים נלווים ולהפחית ככל האפשר את אי הנוחות ממטרד ההצפה, מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום ואשר עומד לרשותם ציוד מתקדם למתן מענה אופטימלי.
אנו במרכז לשאיבות מתחזקים מערך מתקדם למתן שירות שאיבת הצפות אשר יספק לכם מענה מלא ומיידי, צוותי שאיבת ההצפות שלנו מאובזרים במיטב הציוד ומיומנים בתפעולו. מערכות החברה מתוחזקות כנדרש כך שיפעלו היטב בשעת הצורך.
בהקשר זה נזכיר שעומד לרשותנו ציוד מקצועי לביצוע ייבוש תת רצפתי במקרה וקיימת רטיבות במצע החול עקב נזק צנרת או כל סיבה אחרת.

כיצד אנו מחליטים באיזה ציוד להשתמש? לפני שאנו מתחילים לבצע את השאיבה אנו כמובן מחליטים מהו הציוד היעיל והמתאים ביותר למקרה הספציפי. הקריטריונים לבחירת הציוד מושפעים מכמות המים שיש לשאוב, קצה התחדשות/זרימת המים, נוחות הגישה למוקד ההצפה, מקור ההצפה וסוג המים – האם מדובר במים נקיים או מלוכלכים וכו'.

שאיבת מים באופן מידי ללא דיחוי

מי כמונו יודע עד כמה חשוב לתת מענה מידי כאשר קיימת הצפת מים, כך שלא יתפתחו נזקים נלווים ומיותרים. בהתאם לכך אנו מציעים שירות שאיבת הצפות מים תוך פרק זמן קצר מאוד ע"י צוות מקצועי בפריסה ארצית נרחבת.
זקוקים לשרות שאיבת הצפת מים? התקשרו אלינו בהקדם האפשרי, ונגיע במהירות לשאוב את הצפת המים ולהשיב את המצב על כנו.

כיצד תמנעו הצפות מים?

בראש ובראשונה חשוב לבצע בדיקות תקופתיות של תשתיות הניקוז, האינסטלציה והביוב, ובפרט לקראת עונת החורף. כמאמר הפסוק הידוע מספר קהלת "החכם עיניו בראשו", אם תבדקו את התשתיות ותוודאו את תקינותן תפחיתו משמעותית את הסיכון להתרחשות הצפה.
אחת לתקופה מומלץ לבצע את פעולות האחזקה המונעת הבאות:

1. שטיפת קווי ביוב וניקוז – שטיפת קווי בלחץ מים גבוה תסלק פסולת ולכלוך כדוגמת אבק, חולות ואבנים תבטיח את תפקודם התקין.

2. צילום קווי ביוב וניקוז – בעזרת צילום הקו נוכל לדעת האם קווי הביוב והניקוז תקינים, או שמא הקווים תקולים עקב תקלות כדוגמת מעיכות ושברים.

נדגיש שחלק מהבדיקות הינן תחת אחריות הרשות המוניציפלית, ולכן חשוב לוודא מראש עם בעל המקצוע מהם תחומי האחריות שלכם.

מהיכן אנו שואבים מים?
אנו שואבים מים מכל מקום אפשרי, וכמו שאתם יודעים המים מגיעים כמעט לכל מקום, כך שבשורה התחתונה אנו מבצעים שאיבת מים כמעט מכל מוקד שעולה על דעתכם. להלן רשימה חלקית:

 • שאיבת מים ממרתף
 • שאיבת מים מפיר מעלית
 • שאיבת מים ממחסן
 • שאיבת מים ממקלט
 • שאיבת מים מאתר בניה
 • שאיבת מים מדירה
 • שאיבת מים מחניונים תת קרקעיים

על מה נתמקד בהזמנת שרותי שאיבת הצפת מים?

כמו כל שירות שאתם מזמינים מומלץ לבצע בירור מקדים לשם בחירת בעל המקצוע המתאים ביותר. אך אם יש לכם הצפה אין זמן לבזבז וחשוב להזמין בעל מקצוע בהקדם, אם כך במה נתמקד? מה נשאל ומה נברר? ריכזנו מספר שאלות :

 1. תוך כמה זמן תגיע? חבל על כל דקה, אם בעל המקצוע לא יכול להגיע בהקדם המשיכו בבירורים בתקווה למצוא בעל מקצוע שיוכל להגיע ללא דיחוי.
 2. האם אתה מתמחה בשאיבת הצפות? לא תרצו ששיפוצניק יקח על עצמו את העבודה…
 3. עם איזה ציוד אתה מגיע? תשובת בעל המקצוע תלמד אתכם עד כמה הוא מקצועי והאם הוא אכן מתחום שאיבת ההצפות.
 4. האם ביכולתך לתקן את מקור ההצפה?  אם ההצפה נגרמה כתוצאה מתקלת אינסטלציה או ממרזב סתום חבל שתצטרכו לתאם בעל מקצוע נוסף, העדיפות היא לבעל מקצוע שיוכל לתת מענה מלא.

לסיכום, הצפות מים מהוות מטרד קשה בעל השלכות הרסניות הן על הרכוש שלנו ובפרט על המבנה המוצף והן על איכות חיינו שתפגע קשות עקב ריחות הלא נעימים, החיידקים והפגיעה המרקם החיים השוטף.
אך אל דאגה, מיותר להיכנס לפאניקה ואין שום תועלת באובדן עשתונות. ישנם בעלי מקצוע שזו בדיוק המומחיות שלהם, לשאוב את ההצפה ולהשיב את המצב על כנו.
חברה לשאיבת הצפות תדאג שיגיע אליכם במהרה צוות מיומן אשר מצויד בציוד מתקדם וחדיש כך שהעבודה תבוצע במקצועיות, ביסודיות וביעילות.

הדירה שוב מוצפת מים? נמאס לכם לשמוע הבטחות ללא כיסוי מאנשי מקצוע? אצלנו תקבלו מענה מלא ויסודי. בסופו של יום שאיבת מים זו עבודה למומחים בלבד, אל תתפשרו, בחרו בטובים ביותר, בחרו במרכז לשאיבות!
שאיבת הצפת מים מזמינים אך ורק מחברה מקצועית ומנוסה בתחום. התקשרו אלינו ותהיו בטוחים שההצפה תטופל על הצד הטוב ביותר.

שלח הודעה לביובית המרכז